WG MNIE: BRWI

Poruszę dzisiaj dość obszerny temat w sferze codziennego makijażu. Mianowicie brwi. Same dobrze wiecie jak bardzo są one ważne, jak dużo zmi...

Poruszę dzisiaj dość obszerny temat w sferze codziennego makijażu. Mianowicie brwi. Same dobrze wiecie jak bardzo są one ważne, jak dużo zmieniają w wyglądzie naszej buzi. Czasem wystarczy je lekko podkreślić i wygląda się 100x lepiej lub...100x gorzej. Z tymi sztukami trzeba naprawdę uważać, bo lubią się mścić i np. włoski które wyrwałyście kiedyś nigdy już nie odrosną, lub odrosną krótkie i nieprzydatne..Ja do swoich brwi nie używam wiele produktów, jednak wiecznie z nimi eksperymentuję. Raz używam cieni, raz kredki, raz żelu, a np. teraz cienia z Maybelline i chyba zostanę z nim na zawsze. ^^ Moim priorytetem jeśli chodzi o brwi to przede wszystkim ich właściwe przycięcie i wyrwanie.W swoim krótkim życiu miałam już uwierzcie mnóstwo kształtów(tak, tych plemnikopodobnych też :/). Teraz bardzo uważam na to jak je wyrywam i które włoski wyrywam. Czasem właśnie ten jeden gostek decyduje o tym czy zrobicie sobie krzywdę czy dodacie sobie urody. Wiem, że to wydaje się błahostką, ale tak nie jest. 

Nie chcę pokazywać wam całego toku wyrywania moich brwi, bo każda z nas ma je inne i wszystkie wymagają innej regulacji. Ważne by znać 3 punkty-początek, koniec i środek. Jest wiele obrazków na internecie, które za pomocą 3 ołówków chociażby pomogą wam wyznaczyć te znaczniki waszych brwi. Zanim ja je właściwie znalazłam to nieźle się napracowałam i namęczyłam. Wyżej widzicie czego używam do brwi, cienia w kremie dobrze znanego dla każdej z was Maybelline Color Tattoo #permament taupe, pędzelka do brwi z Hakuro H85 i prostej szczoteczki do brwi (moja akurat pochodzi z żwelu do brwi catrice, który mi się skończył, a szczoteczkę sobie zostawiłam i sprawdza się u mnie świetnie).


Na tym zdjęciu krok po kroku pokazałam wam jak ja podkreślam swoje brwi na codzień.

Z chęcią poczytam czego wy używacie do swoich brwi?
Pozdrawiam

Podobne posty

1 komentarzy

  1. masz bardzo ładne brwi! Moja pielęgnacja wygląda podobnie :)
    zapraszamy w wolnej chwili :)

    OdpowiedzUsuń

Jest mi mega miło, że tu zajrzałaś! i doceniasz moją pracę!
Właśnie wywołałaś u mnie największy uśmiech jaki się da! ♥♥